Firmanızı En İyi Şekilde Tanıtan Profesyonel Web Site Paketlerimiz

Ataş Medya olarak sunmuş olduğumuz kurumsal web site paketleri, işletmelerin dijital varlıklarını güçlendirir ve hizmetlerini, ürünlerini ve markalarını etkili bir şekilde tanıtmalarını sağlar. Paketlerimiz, işletmelerin temel ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz, aynı zamanda özel yazılım çözümleri ve ekstra özelliklerle desteklenir. Paketlerimiz için lütfen aşağı kaydırmaya devam ediniz.

İşte Paketlerimiz Size En Uygununu, Seçiniz

Paket seçiminde yardıma ihtiyacınız varsa, ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Başlangıç

Az içeriğe sahip olan işletmeler için ideal bir seçenek.
Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın
Temel Web Site Tasarımı
Responsive Tasarım
Temel İletişim Formu
Blog Modülü
1 Yıllık Alan Adı
1 Yıllık Sunucu
Ücretsiz SSL
30 GB NVME Disk
2 GB Ram
50 GB Aylık Trafik
2 Core İşlemci Limiti
10 Adet Kurumsal E-Posta
Google Site Kaydı
Standart Antivirüs
Standart Antispam
Eğitim
Bu paket, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Paketin içerdiği sayfalar; Anasayfa, Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Galeri, İletişim. Kurumsal içerik desteği sunulmaktadır. © Ataş Medya 2024

Profesyonel

Ürünlerin satışını yapmadan sergilemek isteyenler veya daha gelişmiş bir web sitesi arayanlar için harika bir seçenek.
Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın
Temel Web Site Tasarımı
Genişletilmiş Sayfa Sayısı
Responsive Tasarım
Gelişmiş İletişim Formu
Yüksek Hız Optimizasyonu
90+ Google PageSpeed Puanı
Güvenlik Optimizasyonu
Blog Modülü
1 Yıllık Alan Adı
1 Yıllık Sunucu
Ücretsiz SSL
Limitsiz NVME Disk
Limitsiz Trafik
2 GB Ram
2 Core CPU
20 Adet Kurumsal E-Posta
Google Site Kaydı
Standart Antivirüs
Standart Antispam
Eğitim
Bu paket, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Paketin içerdiği sayfalar; Anasayfa, Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Ürünlerimiz, Galeri, Referanslar, SSS, Blog, İletişim vb. Kurumsal içerik desteği sunulmaktadır. © Ataş Medya 2024
Tavsiye Edilen

Ataş Medya Laciverti

Sunucu bakımından en yüksek kalitede, ayrıcalıklı özelliklere sahip ve seçkin bir tasarımla donatılmış olan paketimiz, üst düzey bir web sitesi arayanlar için idealdir.
Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın
Gelişmiş Web Site Tasarımı
Responsive Tasarım
Gelişmiş İletişim Formu
Yüksek Hız Optimizasyonu
90+ Google PageSpeed Puanı
Temel SEO
Blog Modülü
1 Yıllık Alan Adı
1 Yıllık Sunucu
Ücretsiz SSL
Limitsiz NVME Disk
Limitsiz Trafik
4 GB Ram
8 Core CPU
20 Adet Kurumsal E-Posta
Google Site Kaydı
Standart Antivirüs
Premium AntiSpam
Gelişmiş Güvenlik
Eğitim
Bu paket, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Paketin içerdiği sayfalar; ihitiyaca göre sınırsızdır. © Ataş Medya 2024
Yüksek Nitelikli
img-8

İşletmelerin dijital varlıklarını güçlendirilmesi ve çevrim içi pazarda rekabet edebilir kalmaları için doğru strateji ve hizmetlere ihtiyaçları vardır. İşte bu noktada, Ataş Medya olarak işletmelerin yanında olmak ve dijital dönüşüm süreçlerinde lider çözüm ortağı olmak için buradayız.

 • Mobil Uyumlu

  Gelişen mobil teknoloji çağında, web sitenizin her cihazda sorunsuz bir şekilde çalışması önemlidir. Müşterilerinizin mobil deneyimini en üst düzeye çıkarmak için web sitelerimizi mobil uyumlu olarak tasarlıyoruz.

 • Etkili İletişim Kanalları

  Müşterilerinizle etkileşim kurmanızı sağlayacak iletişim kanallarını etkili bir şekilde oluşturuyoruz. Formlar, canlı sohbet desteği, iletişim bilgileri gibi unsurlarla müşterilerinizin sizinle kolayca iletişim kurmasını sağlıyoruz.

 • Kurumsal İçerik Desteği

  Web sitenizin içeriği, marka kimliğinizi ve hizmetlerinizi doğru şekilde yansıtmalıdır. Kurumsal içerik yazılması konusunda size destek oluyor, sektörünüzde uzmanlaşmış içeriklerle web sitenizin etkileyici ve bilgilendirici olmasını sağlıyoruz.

 • Her Şey Dahil Anahtar Teslim

  İhtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış web sitenizi oluşturmak için tüm adımları biz yönetiyoruz. Tasarım, geliştirme, içerik yönetimi ve yayına alma süreçlerini baştan sona biz gerçekleştiriyoruz. Sonunda, web sitenizin tam kontrolünü sağlayan bir yönetici paneli ile size teslim ediyoruz.

 • Eğitim

  Yönetici panelinin eğitimini ve kurumsal içeriklerin yazılması gibi konularda da sizlere yardımcı oluyoruz.

 • Kurumsal E-posta

  Üstelik, işletmenizin profesyonel kimliğini yansıtan kurumsal e-posta adresleriyle iletişiminizi sağlıyoruz. Örneğin, info@atasmedya.com

 • Özel Yazılım

  Ayrıca, müşterilerimizin sitelerinde görmek istedikleri özellikleri veya fikirleri de talep üzerine ekleyebilme esnekliğine sahibiz. Bu esneklik, paketimizlerde müşterilerimizin isteklerine göre özelleştirilebilir ve geliştirilebilir olmasını sağlar.

 • Faturalı Sözleşmeli Hizmet

  Her sunulan hizmet için faturalandırma yaparak, müşteri talebi doğrultusunda sözleşme imzalıyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alarak, iş birliğimizi resmileştiriyor ve karşılıklı güveni sağlıyoruz.

Bilgilendirme
Alan adı ve sunucu paketleri, satın alan müşterilerin adlarına kaydedilir. Tüzel veya gerçek kişi olabilirler.
Tasarım sürecinde müşterilerle birlikte kararlar alınır ve müşteri onayı olmadan tasarım başlatılmaz.
E-posta kotaları 500 MB ile sınırlıdır, ancak ihtiyaçlara göre daha sonra artırılabilir.
İletişim forumları sektöre göre hazırlanabilir veya müşterinin taleplerine göre özelleştirilebilir. Teklif alma, rezervasyon gibi forum formatları ise müşterinin tercihine göre tarafımıza bildirilir ve tasarım sürecinde bu bilgilere göre uyarlanır.
Paketleri, içeriğine veya özelliklerine göre tercih edebilirsiniz. Paketlerimiz tamamen özelleştirilebilmekle beraber, kesinlikle böyle olmalı diye bir kural bulunmamaktadır. Örneğin, Profesyonel paketi tercih edebilirsiniz ancak referanslar sayfası veya blog modülü gibi belirli özellikleri çıkarmak isteyebilirsiniz. Ancak, bazı unsurlar çıkarılamayabilir, örneğin Standart Antivirüs gibi.
Paketlerde yer alan terimlerle ilgili sorularınız varsa, lütfen bize ulaşın.

Sizin İçin En İyisini Yapmaya Hazırız!

Ataş Medya olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Kaliteli ve uygun fiyat garantisiyle, hiç düşünmeden sizleri hizmetimizi almaya davet ediyoruz. Sizler için en iyisini yapmaya hazırız.

İletişimWhatsApp

Ücretsiz Danışmanlık

Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, dijital hakkında sizi bilgilendirmek ve hizmetlerle ilgili çeşitli konularda kişiselleştirilmiş tavsiye ve destek sağlamak için hazır.